Skip links

Vademecum pokojowej

Grupa docelowa:

Programu szkolenia dla pracowników housekeeping’u (służby pięter)

Zapisy Formularz zgłoszeniowy
tn Vademecum pokojowej

Cele szkolenia:

Celem szkolenia jest przygotowanie do pracy personelu zatrudnionego w dziale housekeepingu hotelu, pensjonatu etc. zarówno z wcześniejszym doświadczeniem w housekeepingu jak i bez doświadczenia w pracy w hotelu. Szkolenie zawiera elementy teoretyczne oraz praktyczne. Nieodzownym elementem szkolenia są ćwiczenia praktyczne odbywające się w trakcie szkolenia a następnie ocena efektów wykonanych prac porządkowych przez trenera prowadzącego szkolenie. W związku z tym zlecający szkolenie winien zabezpieczyć miejsce do przeprowadzenia części praktycznej, tj. sprzątania określonych pomieszczeń hotelowych, głównie pokoi hotelowych oraz węzłów sanitarnych. W przypadku obiektu SPA również pomieszczeń strefy SPA. Przeszkolony personel po krótkim okresie przystosowania, obserwacji przez osobę nadzorującą, będzie w pełni przygotowanym do wykonywania obowiązków w dziale housekeepingu dowolnej placówki hotelowej.

 Korzyści ze szkolenia:

Uczestnicy zostaną przeszkoleni w skutecznych i sprawdzonych technikach wielopoziomowej obsługi klienta obiektu Spa. Pozna tajniki podejścia do klienta w licznych sytuacjach jakie w jego karierze mogą mieć miejsce. Przede wszystkim przekazana zostanie mu wiedza z tworzenia Biblii Spa – Operation Manual – przez wielu nazywaną odpowiednikiem systemu ISO dla obiektów Spa. Także wskazana zostanie droga tworzenia oferty dla konkretnych, pojedynczych lub instytucjonalnych, klientów. Uczestnicy poza tym zyskają wiedzę jak radzić sobie z klientem trudnym, problemowym oraz jak w sytuacjach przez niego kreowanych się zachować. Poruszona zostanie także tematyka języka stosowanego w Spa, to jakim słownictwem należy a jakim absolutnie nie posługiwać się w obiekcie.

Tematyka szkolenia

Metody prowadzenia szkolenia:

Zajęcia mają charakter praktyczny. Teoria służy jedynie wprowadzeniu w temat. Wszystkie zagadnienia stają się w ten sposób przedmiotem ćwiczeń i stanowią źródło głębszej obserwacji i analizy. Zakres ćwiczeń jest elastycznie dostosowywany do specyfiki pracy danej grupy uczestników szkolenia.

Zamów szkolenie

Jeśli masz jakieś pytania co do naszej oferty, nasz dział szkoleń chętnie udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji

Wyślij zapytanie
Dział szkoleń

Osoba do kontaktu:

Barbara Patrejko

tel: 514-337-237

szkolenia@ceib.com.pl

Return to top of page