Skip links

Eventy firmowe

Specjalizujemy się w organizacji różnego rodzaju wydarzeń firmowych. Od 2009 roku nasza firma dostarcza kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne. Współpracujemy z mediami i odpowiednimi organizacjami oraz specjalistami i artystami wielu dziedzin. Bliskie relacje jak również wieloletnia współpraca z naszymi partnerami pozwala nam stworzyć niepowtarzalne scenariusze imprez, uwzględniając budżet i oczekiwania Klientów.

Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, otaczamy go opieką, służymy profesjonalnym doradztwem. Dopasowujemy narzędzia do oczekiwań i możliwości. Projekty realizujemy kompleksowo, od kreacji, poprzez produkcję, na finalnych podsumowaniach i kosztorysach podwykonawczych kończąc, co zapewnia klientowi pełną stabilizację i obsługę na każdym etapie współpracy. W naszym przypadku jakość nigdy nie jest przypadkowa, jest wynikiem odpowiedniego planowania, przemyślanego działania i sprawnej realizacji. Korzystamy tylko z sprawdzonych rozwiązań.

Konferencje, kongresy i sympozja

Organizacja konferencji przez naszą firmę zagwarantuje Państwu możliwość skupienia się na jej aspektach merytorycznych, podczas gdy my zadbamy o wszelkie pozostałe kwestie. Nasza pomoc w zakresie organizacji konferencji, kongresów czy konferencji biznesowych obejmuje: dobór i przygotowanie odpowiedniej lokalizacji, przygotowanie scenariusza, logistykę przedsięwzięcia (transport, noclegi, komunikacja, catering), obsługę techniczną, zapewnienie kadry wspierającej (moderatorzy, tłumacze, hostessy, personel techniczny i catering), działania PR oraz dokumentację wydarzenia (fotograficzną, filmową, scenograficzną).

IMG 8309
tn IMG 2056

Bankiety, gale i wydarzenia specjalne

Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywnemu podejściu Państwa bankiety firmowe i gale z pewnością umocnią pozycję firmy oraz pozostawią niezapomniane wrażenia. Przygotowujemy przemyślaną kreację, wizerunkowo spójną z charakterem firmy czy danego produktu. Eventy menedżerskie wymagają pochylenia się nad celami spotkania. My te cele realizujemy wzorowo, z najwyższą starannością. Kompleksowo zorganizujemy dla Państwa m.in.: bankiety firmowe, gale, jubileusze, czy inne wydarzenia specjalne.

Imprezy integracyjne i motywacyjne

Pomożemy Państwu przygotować imprezę integracyjną, podczas której zbudujemy odpowiednie relacje, zmotywujemy pracowników, zwiększymy poczucie współodpowiedzialności za tworzenie firmy, zintegrujemy nowo powstałe zespoły. Pragniemy zaskakiwać oraz inspirować naszych gości i budować ich poczucie pracy w nowoczesnej firmie, dbającej zarówno o komfort jak i rozwój pracowników. Oferowana przez nas organizacja imprez integracyjnych obejmuje szereg zabaw w plenerze, jak i w obiektach zamkniętych dopasowanych indywidualnie do każdego klienta.

tn IMG 1693

Dlaczego warto z nami współpracować?

caObszar roboczy 1

WYSOKA JAKOŚĆ

Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta i tworzymy produkt dopasowany do oczekiwań a  nasz zespół to osoby o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach w swojej dziedzinie. Jesteśmy kreatywni i elastyczni na każdym etapie współpracy.

cacObszar roboczy 1

NAJLEPSZE CENY

Budżet imprezy zawsze dostosowujemy do możliwości i oczekiwań Klienta a dzięki stałej współpracy, często możemy zaoferować w obiektach noclegowych i gastronomicznych lepsze ceny, niż uzyskane przez bezpośredni kontakt.

cawObszar roboczy 1

DOŚWIADCZENIE

Organizacją eventów zajmujemy się od 2009 roku. Przez ten czas zorganizowaliśmy ponad 150  eventów zarówno dla 20 jak i 1000 uczestników.

Zaufali nam

Opinie naszych klientów

Wyślij zapytanie
Dział events

Sylwia Korzeniewska
606-562-849
event@ceib.com.pl 

Return to top of page