Skip links

O nas

Centrum Edukacji i Biznesu jest firmą działającą na terenie całego kraju z siedzibą w Warszawie. Zapewniamy 14-letnie doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych, eventów oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych. Dzięki synergii działań uzyskanej w oparciu o wszystkie nasze usługi realizujemy najbardziej ambitne cele stawiane nam podczas realizacji wybranych procesów biznesowych.

Doradztwo i Szkolenia to jeden z pierwszych obszarów działań naszego Centrum. Organizujemy szkolenia warsztatowe menedżerskie jak również z umiejętności „miękkich” dla różnych przedstawicieli biznesu.

Od 7 lat Klienci mają możliwość korzystania z outsourcingu dedykowanego obszarom HR w zakresie wybranych procesów logistycznych i organizacyjnych.
Nasz zespół cechuje wyjątkowa dbałość o dostarczanie Państwu spójnych
i kompleksowych rozwiązań na każdym etapie realizacji procesu. Przejmując określony obszar w zarządzanie, czujemy się odpowiedzialni za dobór strategii i rozwiązań najwyższej jakości, które przyczynią się do realizacji wyznaczonych celów oraz optymalizacji procesów, dostarczając firmom korzyści finansowe.

Organizacja konferencji biznesowych, wyjazdów integracyjnych, eventów oraz imprez masowych to kolejny obszar naszych działań. Współpracujemy z mediami, odpowiednimi organizacjami i artystami wielu dziedzin. Bliskie relacje jak również wieloletnia współpraca z naszymi partnerami pozwala nam tworzyć niepowtarzalne scenariusze imprez, uwzględniając budżet i oczekiwania Klientów.

Miarą naszego sukcesu jest zaufanie i zadowolenie ze strony Klientów i Partnerów Biznesowych.

Kontakt z nami

CEIB W LICZBACH

2900

szkoleń rocznie

80

szkoleń w ofercie

14

lat doświadczenia

Zaufali nam

Opinie naszych klientów

Return to top of page